Büyülerimin İşleyişi Ne Kadar Sürer? Yöntemi Hızlandırmak İçin Ne Yapabilirim?

Önceden şekillendirilmiş bir büyü ritüeli elde etmek için uzman bir büyü tekeri arayan kişiler, sürekli olarak başka bir şey bilmek isterler. “Büyülerim gerçekten sağlam hale geldikten hemen sonra nihai sonuçları bulmayı ne kadar uzun süre seçecek?” Büyülerinizin soğutma büyüsü ne zaman tezahür edeceğini tahmin etmeye yönelik bir yaklaşım olmadığından, bu problem aslında cevaplaması zor bir sorundur.

Büyü oluşturmaya doğru giden birçok şey keşfedeceksiniz. İçinde bulunduğunuz soruna bağlıdır, büyüleriniz taklit edildiğinde, durumu çevreleyen birçok zararlı güç varsa ve en önemli değişken, yapılan büyü dökümünü elde eden kişinin kesinlikle bunun gerçek olacağına inanmasıdır. . Birkaç erkek ve kadın, bu 1 kritik gerçeği anlamamalısınız: Büyü yapmanın içinde gerçekten düşünmüyorsanız, bu nedenle iyimser bir zihniyete sahip olmaya devam etmiyorsanız, büyüler muhtemelen hiçbir şekilde işe yaramayabilir. Büyü büyüleri ve ritüelleri söz konusu olduğunda, bu gerçekten sizin bilgilerinizden yalnızca biridir.

Büyülerin gerçekten kullanıldıktan sonra üretken olduğundan emin olmak için, büyülerinizin hızla tezahür etmesini sağlayacak bu çok basit kurallara bağlı kalmanız gerekir:

1. Sabırlı olun – Büyü yapmak, kalıcılık ve olumlu bir tutum gerektirir. Büyü yeteneğiniz bir gün içinde işe yaramazsa cesaretiniz kırılmasın. Çoğu zaman bir gün içinde ortaya çıkmaz. Büyü ritüellerinin tezahür etmesi biraz zaman alır. Zaman zaman bir büyü bir iş gününde tezahür edebilir, öyle olsa bile, her zaman biraz zamanınızı alacaktır. Bu yüzden sabırlı ol! 24 saat içinde büyü yaparak başarıya ulaşabileceğinizi söyleyen herhangi bir büyü yapıcıya dikkat edin. Bu gerçekten normalde sadece Meşru DEĞİLDİR! Büyü büyülerinin işi bir kez tamamen yapacakları tahmin edilemez. Önceden biçimlendirilebilecek tek sihir ritüelleri bazı durumlarda 24 saat içinde başarıya ulaşabilir; Öte yandan, insanların çoğu, büyülerinin sahte olmasından sonraki birkaç hafta içinde etkisini gösterir. Diğer durumlarda, hemen hemen her çeşit büyünün ortaya çıkması birkaç ay sürecektir. Bahsettiğim gibi, her şey, belirli bir kişinin sahte büyü ritüelini edinmesine, durumuna ve onu çevreleyen olumsuz görüşlere ve gücün yanı sıra soruna bağlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *